Stěhování IT technologií

          

 

Naše firma Šikula Stěhovák,s.r.o. Vám zajistí kompletní stěhovací služby v oblasti IT technologií, ať se jedná o počítačové sestavy, záložní zdroje, servery, racky, až po celé serverovny. Se stěhování IT technologií máme mnoholeté zkušenosti, a proto víme, že tato služba vyžaduje individuální přístup a velkou opatrnost při manipulaci.

 

Ke stěhování IT techniky se využívají odpružené polstrované vozy, speciální odpružené palety, antistatické obaly a přepravní boxy, indikátory přetížení a náklonů. Než k samotnému stěhování dojde, je nezbytná prohlídka našeho technika, který doporučí celkovou logistiku prací, velikost stěhovacího vozu, počet pracovníků a v neposlední řadě počet obalového materiálu.

 

Cena stěhování IT se vypočítává  individuálně s ohledem na cenu stěhovaných předmětů, složitosti celkového stěhování a mnošství speciálního obalového materiálu. Základní pojištění máme na 15.000.000,- Kč. S ohledem na cenu stěhovaných předmětů lze kdykoli částku připojistit až na 45.000.000,- Kč.

 

                    

Stěhování IT technologií

Aktuality

03.01.2015 11:20
Využijte našich zimních slev, které jsme pro Vás připravili. Nabízíme až 15% slevu na veškeré stěhovací služby. Naše původní slevy po studenty a seniory stále platí a mohou místo stávajících 10% dosáhnout až 15%. Pro uskutečnění slev je potřeba si vytisknout náš slevový kupon a následně ho...
13.12.2014 15:47
Nově jsme rozšířili naše nářadí o další  stěhovací podvozky na těžká břemena a to na váhu až 45t.Jsme menší stěhovací firma ale neustále se rozrůstáme a zato Vám všem velice děkujeme že stále využíváte naše služby.S pozdravem Šikula - Stěhovák,s.r.o.
07.12.2014 00:17
Stěhování jsme vyřešily pomocí vysokozdvižného vozíku kterým jsme stroj dostaly na první podestu od kud jsme ho odnesli pomocí stěhovacích kurt.Dvě firmy před námi si stouto zakázkou nedokázali poradit.Naše zkušenosti v oboru stěhování těžkých břemen jsou více jak 15 leté proto i takto náročnou...

Kontakt

Levné stěhovaní v Praze - Šikula-Stěhovák,s.r.o. Neveklovská 523/2
Praha 4 - Nusle
14000
Tel: 800 444 499 info@sikula-stehovak.cz