Stěhování Praha 18

Levné stěhování Praha 18 (Šikula-Stěhovák,s.r.o.) je stěhovací služba komplexně zaměřená na stěhovaní v hl. městě Praha. Stěhovací party jsou vybrány tak, aby pocházely z Prahy a blízkého okolí, aby se nemohlo stát, že posádky při stěhování bytů, firem nebo těžkých břemen třeba zabloudí a Vaše stěhování se tím prodlouží. Jsme menší stěhovací firma složená pouze z občanů České Republiky, velký důraz klademe na beztrestnost a dlouhodobou zkušenost se stěhováním. Pro stěhování v Praze využíváme převážně vozy do 3,5t skříňové, polstrované s hydraulickými čely. Celý vozový park a stěhovací posádky jsou samozřejmě pojištěny na částku 15.000.000,- Kč. Na našich nových webových stránkách naleznete fotodokumentaci a reference z námi prováděných stěhovacích služeb. Chceme se odlišit od stovek stěhovacích firem (živnostníků), kteří v textech slibují nemožné, ale ve skutečnosti vlastní jeden stěhovací vůz a leckdy ani to ne, o stěhovacích pomůckách a stálých stěhovacích posádkách nemluvě. Naše stěhovací firma disponuje šesti stěhovacími vozy různých velikostí a vlastní manipulační technikou.

 

Zdarma pro Prahu 18 nabízíme:

  1. Najeté kilometry po Praze neúčtujeme
  2. Nezávazná prohlídka naším technikem
  3. Zapůjčení krabic a plastových přepravek
  4. Přistavení vozu
  5. Víkendy a svátky bez příplatků
  6. Odvoz použitých obalů po skončení stěhování


Množí se nám případy, kdy stěhujeme byty, ale i firmy, které si objednaly stěhovací firmu přes internet, a ta na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (při nehodě může poslat jinou posádku). Jaké má stěhovací portfólio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by měla být minimálně 5.000.000,-kč)

 

Modelová kalkulace stěhování Bytu 3+1:

Návrh ceny a časového harmonogramu: Cena:
Nakládka   cca 2 hod                         1900,- Kč
Přeprava  Praha-Praha                         475,- Kč
Vykládka    cca 1 hod                          950,- Kč
Balicí materiál                                     300,- Kč
Balicí služby cca                                 475,- Kč

________________________________________
Cena celkem bez DPH cca                 4100,- Kč
Cena s DPH 21%                               4961,- Kč
_______________________________________

 

 

Aktuality

03.01.2015 11:20
Využijte našich zimních slev, které jsme pro Vás připravili. Nabízíme až 15% slevu na veškeré stěhovací služby. Naše původní slevy po studenty a seniory stále platí a mohou místo stávajících 10% dosáhnout až 15%. Pro uskutečnění slev je potřeba si vytisknout náš slevový kupon a následně ho...
13.12.2014 15:47
Nově jsme rozšířili naše nářadí o další  stěhovací podvozky na těžká břemena a to na váhu až 45t.Jsme menší stěhovací firma ale neustále se rozrůstáme a zato Vám všem velice děkujeme že stále využíváte naše služby.S pozdravem Šikula - Stěhovák,s.r.o.
07.12.2014 00:17
Stěhování jsme vyřešily pomocí vysokozdvižného vozíku kterým jsme stroj dostaly na první podestu od kud jsme ho odnesli pomocí stěhovacích kurt.Dvě firmy před námi si stouto zakázkou nedokázali poradit.Naše zkušenosti v oboru stěhování těžkých břemen jsou více jak 15 leté proto i takto náročnou...

Kontakt

Levné stěhovaní v Praze - Šikula-Stěhovák,s.r.o. Neveklovská 523/2
Praha 4 - Nusle
14000
Tel: 800 444 499 info@sikula-stehovak.cz